17
01
Партнерська програма

Для нотаріусів, ріелторів та юристів ми пропонуємо вигідні партнерські умови. Ви і ваші клієнти будуть задоволені якістю послуг LexStatus!

Заробляйте разом з нами!
Основні послуги
LexStatus

Ваші клієнти будуть задоволені якістю послуг, а вам сподобаються партнерські умови LexStatus! Співпрацюючи з LexStatus, ви довіряєте клієнтів найкращій експертно-правовій компанії країни. І отримуєте зворотню рекомендацію.

Якщо ви втомилися від некомпетентних фахівців, які підводять вас і нешанобливо поводяться з клієнтом — залиште заявку в формі нижче.

Отримати консультацію
Чому ми?

Досвід Ми пишаємося тим, що LexStatus — найбільша експертно-правова компанія країни. Сьогодні з нами працює понад 200 кваліфікованих співробітників і співпрацює понад 100 кращих юристів, ріелторів і нотаріусів країни.

Швидкість Один технік LexStatus може обмірити близько 7000 м2 за день. Ми не беремо додаткової сплати за терміновість — ми просто робимо все, щоб нотаріус і його клієнт отримали папери якомога швидше.

Доступність Офіс LexStatus працює в кожному обласному центрі країни, а нашого сертифікованого техніка можна знайти в будь-якому місті України. Ми приїдемо навіть в найменше село — але якість наших послуг відповідає вимогам мегаполісів.

Турбота Клиенты и партнеры LexStatus могут получить бесплатную юридическую консультацию, даже не оформляя заказ услуг LexStatus.

LexStatus прагне до відкритості
і чесності по відношенню до партнерів, клієнтам, співробітникам. Саме тому Ви завжди можете зв'язатися з керівництвом компанії, щоб залишити свої побажання або пропозиції.