Експертно-правова компанія LexStatus

Геодезичні роботи

Працюємо по всій Україні

Геодезичні роботи в будівництві

Геодезичні роботи є необхідною та невід'ємною частиною процесу будівництва. Завдяки геодезичним роботам розраховується обсяг необхідних матеріалів, ведеться спостереження за відповідністю геометричних параметрів конструкції, її безпечність та ін. Геодезичні роботи в будівництві - це ряд дій, що виконуються спеціалістами для спостережень, вимірювань, розрахунку параметрів будівлі та обраної для її створення земельної ділянки, з метою виявлення природніх факторів, які в майбутньому матимуть вплив на її зведення та подальший стан.

Результатами геодезичної роботи користуються на всіх етапах будівництва: при оцінці нерухомості або землі, під час введення в експлуатацію та благоустрою об’єктів, а також підведенні комунікацій. Основний спектр робіт геодезистів в землевпорядкуванні - це кадастрові роботи. На практиці, саме за цим видом геодезичних робіт до нас звертаються частіше всього. Це пов'язано з тим, що кадастровий номер - документ, котрий необхідно оформить кожному власнику земельної ділянки.

Основні види топографо-геодезичних робіт

01

Геодезичні розбивочні роботи

Дії, пов’язані з розбиванням геодезичної основи, виносом основних осей будівлі. Здійснюються на декількох етапах будівництва, визначають положення будівлі на місцевості.

02

Виконавча зйомка

Здійснюється для контролю будівельного процесу, визначає точність винесення конструкції. Зйомка допомагає запобігти та виявити прорахунки при будівництві.

03

Інженерно-геодезичні вишукування

Вид геодезичних робіт, які проводяться перед початком будівництва та передбачають вивчення топографічних умов на будівельному майданчику.

04

Створення геодезичних мереж

Вид робіт, що передбачають процес створення, згущення та реконструкції висотних і планових геодезичних мереж.

05

Кадастрові роботи

Допомагають визначити межі земельної ділянки, складання кадастрового плану, межування землі.Використовують для складання документів та відображення повної кадастрової ситуації.

06

Топографо-геодезичні роботи

Мають на меті всебічне дослідження поверхні ділянки. Містять в собі зйомку об’єкту в різних масштабах, створення топографічних карт, фотозйомку.

07

Фасадна зйомка

Вид геодезичних робіт, що передбачає вимір лазерними системами вертикальних поверхонь будівлі та створення її тривимірної моделі.

08

Спостереження за деформаціями споруд

Вимірювання параметрів будівельної конструкції за допомогою спеціальних приладів. Дозволяє передбачити аварійну ситуацію та вчасно виявити деформації і їх причини.

Переваги LexStatus

Виконаємо
будь-які роботи з геодезії

Експерти LexStatus виконають для вас будь-який вид геодезичних робіт від оформлення кадастрового номеру до розбивочних робіт. Наші геодезисти виконають роботу максимально точно і швидко, завдяки сучасному обладнанню: GNSS приймачу Leica GS08 plus з контроллером Leica CS10 3,5G та GSM-модемом.

Працюємо
по всі Україні

Офіси LexStatus працюють в кожному обласному центрі України, а наші геодезисти приїдуть до вас в будь-який населений пункт країни. В команді LexStatus працюють сертифіковані експерти з досвідом роботи більше 4 років, вони знають про геодезичні роботи все.

Оформили
N кадастрових номерів

В рамках програми "Обличчям до села" в 2017 році експерти компанії LexStatus оформили 115 кадастрових номерів для сільських жителів, допомогли вирішити безліч спірних питань та неточностей з неправильним визначенням кордонів земельної ділянки.

Підтвердили
статус лідера

За результатами комплексної оцінки Національного Бізнес-рейтингу, експертно-правова компанія LexStatus отримала Золотий статус "Лідер року 2017". Ми пишаємось тим, що завжди якісно виконували свою роботу, і це принесло результат!

Ціни на геодезичні роботи в Україні

Ціна проведення геодезичних робіт достатньо висока. Геодезисти використовують дороговартісне обладнання, та несуть велику відповідальність за роботу.

Але ми завжди контролюємо порядок цін на геодезичні роботи так, щоб ви отримали найкращу вартість у вашому регіоні.

Вид робіт

Строки

Вартість

Комплексна
інвентаризація
земельної ділянки

10-14 днів

1500-2000 грн.

Топографічна
зйомка

до 20 днів

1500-3500 грн.
(в залежності від площі)

Винесення меж

10-14 днів

от 300 грн.