17
01
Відгуки співробітників про роботу в компанії

Ми пишаємося кожним членом команди, і впевнені, що саме професійний колектив дає нам можливість щодня досягати успіху і підтверджувати свою експертність перед клієнтами. Наша команда — безцінний ресурс компанії.

Залишайте відгуки! Нам дуже важливо знати, що ви любите свою роботу і ви задоволені умовами співпраці.

Додати ваш відгук
Відгуки співробітників

 • Познайомившись з компанією у лютому 2017 року, спочатку не розуміла всіх масштабів цієї компанії 😄 Мене ввів у курс справ мій керівник офісу, Анатолій Леонідович, за що окремо дякую. Він залишив гарне враження і завжди дивував своїм розвитком, обізнаністю, наполегливістю, досвідом і повагою.
  У компанії Lex Status кожна деталь має значення, оскільки великі компанії працюють як один механізм. Що мені було цінним? Можливість розбиратися у багатьох сферах, які стосуються кожної людини. Компанія надає широкий спектр послуг і навчає спілкуватися з різними спеціалістами.
  Керівництво завжди робило все можливе, щоб зберегти цінність компанії – її працівників. Завдяки компанії у мене завжди є підтримка і справжні друзі.
  Вдячна кожному, хто долучився до мого розвитку в компанії Lex Status. Я завжди буду рекомендувати її для тих, хто обирає свій шлях розвитку.


 • Доброго дня, друзі!

  Ті, хто пам’ятають мій шлях з перших днів у компанії, знають, що я розпочав свою кар’єру як технік БТІ та дійшов до посади керівника відділу енергетичного аудиту завдяки власним старанням, праці та підтримці керівництва 🤗. Але всі також знають про особливу 13-ту зарплатню, яка нараховується після 5 років роботи. І я її отримав!
  Подяка компанії за те, що навіть у важкі часи зберігають цю обіцянку працівникам!


 • Мое мнение о работе в компании LexStatus однозначно положительное!
  Успешная компания, которая постоянно развивается и вместе с этим развивает своих сотрудников, что немаловажно! Благодаря этому развитию есть результат. В компании работают супер-профессионалы, специалисты и просто замечательные люди! Каждый всегда улыбается, подскажет, посоветует и пр.
  Благодаря тому, что высшее руководство очень близко к своим людям в компании очень доверительные отношения между друг другом, а что может быть лучше честной и открытой компании?
  Мне очень понравилось быть частью этой команды! Я благодарна всем и каждому, кто есть в этой большой и дружной семье! Очень тяжело расставаться с людьми, которые за столь короткое время стали родными.
  Компании я желаю только процветания и расширения! Главный офис навсегда в моем сердце! Спасибо за опыт!


 • Пропрацювала в компанії майже чотири місяці і хочу відмітити що велику роль в роботі відіграє колектив, а він тут наче одна сім’я, завжди є підтримка та порада.
  Компанія дає можливість розвиватися, проводяться тренінги та є корпоративна бібліотека. Мінусів за час роботи я не побачила.
  Бажаю Вам розвиватися, набирати оберти в роботі та відкривати нові можливості як для компанії, так і для персоналу.


 • Дуже сподобалося працювати в компанії “Лекстатус Груп”. Дуже згуртований колектив, який (на мою думку) при необхідності готовий працювати 24/7. Керівництво завжди допомагає, підказує та направляє, якщо виникають які-небудь труднощі або складні питання.
  Суттєвий плюс — графік роботи, своєчасна виплата заробітної плати та приємні бонуси, а також можливість почерпнути знання у кращих спеціалістів.
  Дякую компанії “Лекстатус Груп” за круту співпрацю.


 • Моє враження про роботу за час роботи. В цілому враження добре. Мені подобалось працювати в компанії “Лекстатус груп”. Всі колеги з радістю консультували та допомагали в освоєні сайту та роботи, але великим мінусом є те що мені не вистачило досвіду роботи. І в цілому компанія не давала терміну стажування. В цілому ще раз повторюсь компанія хороша і колеги відзивчиві.


 • В ретроспективі проходження стажування в компанії «ЛЕКСТАТУС ГРУП» можна зробити наступні висновки:
  1) Ігор Олександрович – HR Лекстатусу – професіонал своєї справи. Процес введення у внутрішні розпорядки компанії, детальне ознайомлення з майбутніми обов’язками і правами працівника , правилами ділового етикету, основними принципами діяльності працівників товариства – весь обсяг даної інформації був викладений чітко, доступно та всеціло. Ігор Олександрович був готовий в будь-який час відповідати на питання стажера під час всього випробувального періоду. Надавав рекомендації по особистісному розвитку працівника, проявляв ініціативу.
  2) Загальна атмосфера праці. Колектив головного офісу на «ЛЕКСТАТУС ГРУП» це більше ніж поєднання людей за професійним спрямуванням чи трудовими відносинами. Позиціонування – сім’я. Особисто для мене даний формат є максимально сприятливим для комфортної праці, оскільки дані відносини не обтяжують до формальностей між людьми, проте субординація присутня, й це теж є позитивним фактором.
  3) Розвиток. «ЛЕКСТАТУС» це місце де люди знають що вони знаходяться на роботі, а такого насправді не достає іншим компаніям( суб’єктивний оцінка). І це створює відповідну установку. Спостерігаючи за працівниками, котрі в пориві наснаги виконують роботу, надзвичайно мотивує. Несвідомо хочеться відповідати їхньому рівню, бути частиною цього цілого механізму й спільними зусиллями досягати результату.
  Підсумовуючи, стажування в «ЛЕКСТАТУС ГРУП» мені надзвичайно сподобалось, негативних моментів не спостерігав, компанія турбується про своїх працівників.


 • За 2 месяца работы в компании “Лекстатус Групп” мне в ней все понравилось, кроме оплаты за изготовление технического паспорта на технический сектор. Возможно руководство пересмотрит этот пункт.


 • Я проработала в компании 2 месяца. Из плюсов хороший коллектив, достаточно дружный и отзывчивый. Очень важную роль в работе играет руководитель. Моим была Марина , и она, не побоюсь так сказать лучший руководитель который у меня был. В компании действуют правила, но они есть везде, не нарушать труд.дисциплину, не опаздывать. Из минусов трудно что-то сказать. Зарплату платят вовремя и без задержек.


 • Плюсы и минусы работы в компании.
  Плюсы:
  Выполнение финансовых обязательств со стороны компании. Отсутствие задержек по выплатам.
  В начале работы, предоставляется адаптационный период и возможность задать интересующие вопросы координаторам направлений и руководству.
  Возможность самостоятельно строить себе план работы и подбирать временные рамки его выполнения.
  Минусы:
  Огромный минус — работа отдела технической инвентаризации. Лично у меня отношения не заладились. Особенно, в плане трактовки разных норм о перепланировках и самострое. Сотрудник должен опираться на конкретные статьи нормативно-правовых актов, а не «ну… нормы такой нет, но на практике мы всегда так делаем».
  Лично мое пожелание, хотелось бы больше контакта с главным офисом по нововведениям/изменениям в виде видеоконференций, вебинаров или наподобие того. Чтобы можно было чаще общаться и делиться опытом, при этом не выезжая в Киев (но и встречи “вживую” должны быть, безусловно).


 • Плюсы: хороший офис, удобное месторасположение; отличный, приятный, квалифицированный специалист Лена Мокиенко.
  Минусы: — не дали возможности реализовать себя в этой сфере.
  — Дается мало времени для изучения и понимания материала, для человека никогда не сталкивающегося с этой сферой.
  — При обучении (г. Днепр) были затронуты личные качества и подавлялись личные достоинства.
  — На обучении (г. Днепр) не раскрыли профессиональные качества.
  — На обучении (г. Днепр) не были даны знания, а только требования.
  — Предвзятое отношение ко мне лично, при том что в офисе находились и другие стажеры, занимающиеся чем-то своим в этот момент.


 • Компания “Лекс Статус” приняла меня на стажировку длительностью один месяц. За этот месяц я побывала в нескольких офисах. Очень понравился офис на Коперника. Стажировалась я первое время на Саксаганского. Очень удобное месторасположение. Там моим руководителем была Катерина.
  Человек, который может ответить на любой вопрос, в любое время и поучить. Очень приятно с ней было работать. Потом меня перевели на Франко. Здесь была приятная и просто хорошая Татьяна. Таких людей сейчас очень мало. Она всему учила, как правильно и лучше сделать. Была встреча с В. Ю. Очень мудрая, приятная женщина. Я благодарна Лексу за опыт.


 • Мое впечатление за время работы.
  Примерно 1,5 месяца в компании, сложилось в большей мере положительное. Большое удовольствие было учиться, получать нужную информацию, правильно общаться с клиентами — у Екатерины Вячеславовны. Также дружные отношения сложились с Ириной.
  В целом, работать и зарабатывать, в компании можно.
  По куратору — Анне, в комментариях воздержусь.
  В итоге, очень жаль уходить из “семьи”.


 • Плюсы:
  — хороший офис, отличный руководитель Елена Мокиенко, интересная сфера, удобный график работы, новый опыт
  Минусы:
  — низкая заработная плата, не дали возможность довести наработанных будущих клиентов до сделок, уволили без предупреждения и обсуждения.


 • Я, Кулиба Ганна, відпрацювала на посаді техніка БТІ в компанії “Лекстатус Груп” з жовтня 2017 року по липень 2019 року. Звільнилася за власним бажанням.
  Хочу висловити вдячність за цікавий досвід, що я отримала за понад як півтора роки роботи в компанії. Особливо хочу виразити подяку за роботу з чудовим колективом офісу в м. Кам’янець-Подільський та іншим офісам компанії в Україні.
  На жаль, принцип формування заробітної плати не є достатньо відкритим, на мою думку.
  Також засмучувало недотримання чинного законодавства щодо тривалості відпусток.
  Щиро бажаю компанії “Лекстатус Груп” подальшого зростання та успіхів у діяльності.


 • Ознайомившись з роботою товариства, очолюваного Вами, відмічу налагодженість роботи колективу, оперативність у вирішенні робочих питань, уважність добору кадрів та наявність цікавих питань для опрацювання юридичним відділом. Оскільки перепланування або переміщення санітарного вузлу є неможливим, то це не являється негативним. Вважаю, що є усі передумови для розвитку компанії як в межах України, так і на міжнародний ринок послуг.


 • Я Харков Олександр Іванович працював у компанії “ЛЕКСТАТУС ГРУП” на протязі 5-ти місяців. Був приємно здивований якісною та швидкою роботою компанії та її спеціалістів, а також приємним колективом.


 • Я, Осокіна Віта Миколаївна, з 11. 2018 по 03. 2019 працювала в Миколаївському офісі компанії Лекстатус.
  За час проведений в компанії сподобався дружній колектив офісу, і компанії в цілому. Та підтримка колег в усіх робочих моментах.

Подивіться, що говорять колеги
lexstatus-colleagues_say

Михайлюк Яна

Пришла в компанию на должность руководителя подразделения г. Северодонецк. С первых дней знакомства была приятно удивлена насколько слажена работа каждого сотрудника, насколько все грамотно построено для создания и развития общей работы. Все, как единый часовой механизм.

Обучение нового сотрудника просто на высшем уровне: вебинары, тесты, съезды с обсуждением планов - все это помогает охватить много новой информации и стать настоящими профи своего дела.

Отношение руководства ко всем сотрудникам очень теплое, уважительное и самое главное - справедливое.

О работе в компании LexStatus

Надія, м.Луцьк

Я працювала у компанії протягом 2 років. Незважаючи на те, що 2021 та 2022 роки були складними LexStatus не здався, розвивався і продовжує це робити! Це говорить про те, що якщо ви обираєте роботу в цій компанії, то можете розраховувати на:

 • - стабільність!
 • - велику та сильну команду!
 • - підтримку!
 • - розвиток!

Дякую команді та керівництву компанії за досвід, знання, енергію та емоції!

Відгук про компанію Lexstatus

Сабад О.П.

За ці сім років набуто просто колосальний обсяг досвіду, знань. Відчуття відповідальності за "свій офіс", за "своїх працівників" завжди мотивувало рухатися і не зупинятися.

За ці сім років уже просто "злилася" з своєю роботою.

Відгук про компанію Lexstatus

Сабад О.П.

Хочу побажати кожному мати таку роботу, у якій ви будете найкращим прикладом для всіх!

LexStatus бажаю тільки процвітання, стійкості, стабільності і працівників, які будуть найкращим прикладом!

Відгук про компанію Lexstatus

Шульга Ганна

Працювала в компанії 10 місяців. За цей час відчула лише дружнє та доброзичливе відношення колективу. Колеги завжди приходять на допомогу за запитом. Вчасно і а повному обсязі виплачується зарплата. Приємно, що компанія підтримала під час активних бойових дій, коли роботи зовсім не було, але тим не менш, ми отримували гроші.

В компанії жорсткі вимоги щодо дисципліни: своєчасне прибуття на роботу, наявність в офісі переважну більшість часу. Претензій до компанії не маю.

test

Обучение в компании Lexstatus проходило очень интересно, у компании много направлений и большой ассортимент услуг. Коллектив очень энергичный, моим куратором была заместитель директора, которая занимает эту должность уже 5 лет Наталия Дмитриевна, человек который с лёгкостью и энтузиазмом справляется с огромным количеством работы. Так же обучение проходило у специалиста по БТИ Ларисы Анатольевны, специалист который ознакомлен, наверное, со всеми законами касающимися ее сферы. Так же время для меня выделила специалист по техническому обследованию Юлия Александровна, ознакомила так же с отчетами по техническому обследованию. Обучение в таком дружном коллективе и с такими специалистами оставляет очень хорошее впечатление. Нужно быть готовым к огромному количеству информации, т. к. компания работает далеко не в одном направлении, к работе с документами, и людьми в первую очередь. В моём случае на обучении я поняла что я не справляюсь с таким объёмом, и информация мне не даётся. Возможно, с одной стороны, нужно больше структурировать информацию, разделять ее, на мой взгляд, но с другой стороны всё очень тесно связано между собой. Мне повезло пообщаться и с директором компании Дмитрием Александровичем, человек который горит своим делом и может ответить на любой интересующий вас вопрос. Была рада поработать в таком коллективе и набраться для себя хорошего опыта. О этом времени у меня останутся только хорошие воспоминания.

Послухайте, що говорять колеги
Залишити відгук
Залишайте відгуки! Нам дуже важливо знати, що ви любите свою роботу і ви задоволені умовами співпраці.
Залишити відгук

Хочу поговорити
с керівником
LexStatus прагне до відвертості і чесності в ділових відносинах. Ми цінуємо ініціативних і небайдужих співробітників, хочемо, щоб умови роботи були для вас комфортними і удосконалювалися. Якщо є побажання або пропозиції, зв'яжіться особисто з керівництвом компанії.