17
01
Отзывы сотрудников о работе в компании

Мы гордимся каждым членом команды, и уверены, что именно профессиональный коллектив дает нам возможность каждый день добиваться успеха и подтверждать свою экспертность перед клиентами. Наша команда – бесценный ресурс компании.

Оставляйте отзывы! Нам очень важно знать, что вы любите свою работу и вы удовлетворены условиями сотрудничества.

Добавить ваш отзыв
Отзывы сотрудников

 • Доброго дня)
  Чи варто їхати на роботу в Київ, якщо ти з іншого регіону? Для мене це був дуже важкий крок, боялася нерозуміння та знайомства в цілому з колективом і керівництвом. Вже в перший день, я зрозуміла, що даремно цього боялася, а далі все як по маслу
  Дуже крута організація, я зараз і про стажування, і про ведення робочого процесу.
  Я дуже рада, що мала таку змогу познайомитися зі всіма та більш детально подивитися на процесію.
  Дякую!


 • Познайомившись з компанією у лютому 2017 року, спочатку не розуміла всіх масштабів цієї компанії 😄 Мене ввів у курс справ мій керівник офісу, Анатолій Леонідович, за що окремо дякую. Він залишив гарне враження і завжди дивував своїм розвитком, обізнаністю, наполегливістю, досвідом і повагою.
  У компанії Lex Status кожна деталь має значення, оскільки великі компанії працюють як один механізм. Що мені було цінним? Можливість розбиратися у багатьох сферах, які стосуються кожної людини. Компанія надає широкий спектр послуг і навчає спілкуватися з різними спеціалістами.
  Керівництво завжди робило все можливе, щоб зберегти цінність компанії — її працівників. Завдяки компанії у мене завжди є підтримка і справжні друзі.
  Вдячна кожному, хто долучився до мого розвитку в компанії Lex Status. Я завжди буду рекомендувати її для тих, хто обирає свій шлях розвитку.


 • Обучение в компании Lexstatus проходило очень интересно, у компании много направлений и большой ассортимент услуг. Коллектив очень энергичный, моим куратором была заместитель директора, которая занимает эту должность уже 5 лет Наталия Дмитриевна, человек который с лёгкостью и энтузиазмом справляется с огромным количеством работы. Так же обучение проходило у специалиста по БТИ Ларисы Анатольевны, специалист который ознакомлен, наверное, со всеми законами касающимися ее сферы. Так же время для меня выделила специалист по техническому обследованию Юлия Александровна, ознакомила так же с отчетами по техническому обследованию. Обучение в таком дружном коллективе и с такими специалистами оставляет очень хорошее впечатление. Нужно быть готовым к огромному количеству информации, т. к. компания работает далеко не в одном направлении, к работе с документами, и людьми в первую очередь. В моём случае на обучении я поняла что я не справляюсь с таким объёмом, и информация мне не даётся. Возможно, с одной стороны, нужно больше структурировать информацию, разделять ее, на мой взгляд, но с другой стороны всё очень тесно связано между собой. Мне повезло пообщаться и с директором компании Дмитрием Александровичем, человек который горит своим делом и может ответить на любой интересующий вас вопрос. Была рада поработать в таком коллективе и набраться для себя хорошего опыта. О этом времени у меня останутся только хорошие воспоминания.


 • Що можу сказати про своє стажування у компании «LexStatus» : мені сподобалось, спитаєте чому?Бо люди працюють доброзичливі, виховані та професійні. А саме: не знала я програми планфікс, приїхав Олексій, все дуже доступно пояснив, цілий день я його зачепала з питаннями по інвентаризаціі нерухомого майна. Не дивлячись на свою зайнятість, Олексій знаходив час, допомагав мені. Так само і Лариса Анатоліївна, дуже зайнята, але завжди знайде хвилинку, пояснить, допоже. Взагалі було б ще краще виїхати с кимость на обміри, але всі працють віддалено, зайняті, тому я наче сама трохи розібралась. Дуже сподіваюсь що моя кандидатура підійде, я продовжу працювати в команді цих професіоналів.


 • Доброго вечора.
  Враження від компанії гарні, дуже привітний колектив, та атмосфера в якій хочеться працювати, немає такого відчуття, коли вже закінчиться робочий день, а проходить за роботою непомітно)
  Вважаю дуже правильним, що працівників ретельно обирають та дають тестовимі завдання. Рада що отримала можливість працювати в такій компанії!
  Дякую!😇


 • Здравствуйте! Меня зовут Максим. Хочу поделиться своими впечатлениями о прохождении стажировки на должность ГИС-специалиста в компании LexStatus.
  Офис комфортный, коллектив дружный, удобное рабочее место, что ещё нужно для плодотворной работы. Также хотелось бы отметить территориальное расположение офиса. В пешей доступности метро, выбор где перекусить.
  Со своей стороны, благодарен компании за оказанное мне доверие и возможность развиваться дальше. Буду максимально стараться принести пользу компании. Всем успехов.


 • Дуже вдячна за терпіння і розуміння в процесі роботи, коли задаєш дуже багато питань і уточнень, які завжди отримують відповідь, а також спокійну реакцію на певні хибності в процесі роботи.
  Окремо варто відзначити підтримку навчання співробітників, яке не зупиняється і після стажування, що підтримує процес постійного зросту професіоналізму та розвитку спеціалістів. Орієнтованість на якісний результат для клієнтів і бережливе ставлення до репутації компанії не тільки у якості компанії, що надає послуги, а і у якості роботодавця.

  Плюсы: Контактність оточуючих людей, організація роботи і відносин в колективі, без сумніву, сильна сторона компанії, яка забезпечує максимально комфортний робочий процес без зайвих відволікань на побутові незручності.


 • Для першого досвіду роботи в офісному форматі LexStatus є позитивним прикладом і початком. Під час стажування тобі все пояснюють, підказують, дають самостійно освоїтись, звикнути і при потребі допомагають. Оперативно вирішують технічні питання, будь-які пропозиції щодо покращення перебування в офісі розглядаються, підтримуються та реалізуються у найближчий можливий час.

  Плюсы: Динамічна робоча атмосфера, позитивно налаштований на якісний результат колектив. Великим плюсом є зацікавленість у новому, відкритість навчанню необхідним навичкам для підвищення професійності та розвитку компанії. Це мотивує.

  Минусы: З мінусів – періодично велика кількість розмов відволікає, губиться фокус (можливо, це справа звички).


 • Проходячи весмидневне стажування у компанії LexStatus, мені сподобався колектив, який чим пошвидше намагався увести мене у курс справи, керівник відділу кожного дня запитував мене про перебіг стажування, мені сподобався мій наставний Лілія так як вона не відмовляла мені у відповіді на багаточисленні запитання.Комунікація між hr-ом мною та керівником здійснювалась швидко, що свідчить про хорошу організованість.Хотілось щоб стажування хоть якось оплачувалось, а так нарікань немає.


 • Відгук на проходження випробувань на посаду помічника керівника та менеджера по роботі з клієнтами в компанію LexStatus
  Процедурні етапи, що передували прийняттю на роботу до LexStatus складались з декількох частин і легкими не були. Вони включали в себе телефонну розмову та дві співбесіди за допомогою відеозв’язку.
  У першій телефонній розмові було отримано завдання дізнатися чим займається компанія і розібратися в основах її діяльності, також повідомлено загальні відомості та інформацію про умови роботи.
  Перша співбесіда була спрямована на перевірку виконаного завдання з телефонної розмови, а також на повідомлення автобіографічних даних, відомостей про сім’ю, виокремлення сильних сторін і озвучення причини зацікавленості посадою. Дана частина складала собою в основному знайомство і минула доволі легко. Не було відчуття дискомфорту чи тиску, ставлення до кандидата було позитивне і відчуття про бажання «умисно завалити/підловити на чомусь» не виникло. Враження залишилось хороше. В кінці було отримано два документа: законодавча база і також перелік з ~40 різноманітними питаннями у сфері діяльності LexStatus.
  Я отримала 3 повні дні на підготовку відповідей на питання, бо на 4-й день рано вже очікувала співбесіда. Ці 3 дні минули не так легко, оскільки, на правду, обсяг матеріалу для опрацювання і ознайомлення був достатньо об’ємний і не обмежувався виключно пошуком відповідей на поставлені питання, оскільки починаєш читати одне – знаходиш невідоме поняття і хочеш вичерпно розкрити для себе все. Я рада, що приступила одразу до підготовки завдання, бо інакше не встигла, адже сфера земельного права і питань, які у ній виникають, а також робота БТІ, включаючи всі зміни і реформи, є надзвичайно об’ємною і складною для сприйняття. І після трьох днів плідного навчання, просинання і засинання за законодавчою базою земельного права, – я з гордістю для себе визнала, що виконала завдання і готова до іспитового третього етапу.
  Третій етап, друга співбесіда, був з безпосереднім керівництвом і передбачав перевірку обізнаності у питаннях права за отриманими попередньо питаннями, а також з опитуванням особистих якостей і формулювання основних обов’язків на майбутній посаді. Найважче – підготовка- вже було позаду, тому і даний етап пройшов доволі добре, якщо не зважати на внутрішнє переймання і проблеми з інтернет-з’єднанням, що посилювали те переживання. Після нетривалої розмови враження залишились однозначно хороші і була впевненість, що я підходжу на дану посаду, проте сумніви ще залишались. Не довелось довго чекати на зворотню відповідь, адже через декілька хвилин після третього етапу співбесіди мені перетелефонували із запрошенням на стажування.
  Стажуванню передував день теоретичного навчання, де були присутні інші кандидати на таку ж посаду, проте в інших містах. Нам черговий раз озвучили, що ми повинні виконувати, що нам потрібно знати і було проведено роз’яснення з приводу тих чи інших положень закону, у сприйнятті яких зазвичай виникають труднощі (енергоаудит, обов’язкові випадки проведення енергоаудиту, процедура отримання енергосертифікату тощо). Все було зрозуміло, проте особисто в мене виникали трохи труднощі з тим, що навчання велося російською мовою, а юридичну термінологію інколи і українською важко сприймати. Але це незначні перешкоди були.
  І настав передостанній етап – стажування в офісі. Воно тривало один тиждень і було наповнено чималою кількістю інформації. Теоретична складова є дуже великою і детальною, і навіть, коли здається, що зрозумів все у певному питанні – завжди виникне « щось ще». За відчуттями складалось враження, що минув уже місяць, оскільки кожен день отримувала нову інформацію і намагалась її систематизувати і найголовніше зрозуміти і запам’ятати. Це значно важче, ніж здавалось на перший погляд, проте мені до вподоби, що це є чимось новим і я маю змогу вивчити і відкрити з практичної точки зору для себе дану сферу.
  Оглядаючись назад і знаючи скільки сходинок треба минути, щоб бути прийнятим на роботу, я не можу відповісти чи погодилась б ще раз те все пройти. Зважаючи на те, що я педантично відношусь до виконання будь-якого завдання, то абияк робити це не могла, тому витратила багато сил і нервів.
  Але на даний момент я задоволена, що все вийшло, і що успішно минула ті кроки. Якщо чесно, на початку в мене не було ніяких ні надій, ні сподівань, що зі мною не тільки схочуть співпрацювати, а що принаймні проведуть співбесіду. Адже раціонально усвідомлювала, що не маю жодного попереднього досвіду роботи і що дана сфера є невідомою. Та вирішила відгукнутись на вакансію, написавши резюме та супровідний лист просто « на удачу», як кажуть. І точно не могла передбачити, що буквально через два тижні отримаю дзвінок, що мене прийнято.
  Попереду ще місяць — останній етап. Оглядаючись назад, відступати я точно не збираюсь. Щодня помічаю наскільки збільшується обсяг інформації, що чимраз приближує мене до того, щоб вільно почуватися при роботі з клієнтами і мати змогу професійно їх консультувати. Звичайно, що це початкові етапи тільки, проте буквально тиждень тому я була в розгубленості, та чим далі, тим наполегливіше накопичую знання. І також не менш важливим є те, що у LexStatus працюють щирі та відкриті люди, як і ті, з ким я проводила співбесіду, так і працівники на місцях, і наскільки б не було складно, є відчуття, що тебе підтримають і дійсно хочуть посприяти твоєму навчанню і зробити його комфортним. Безсумнівно, опанування цієї професії легким не назвеш, проте це є реально і є бажання вчитися, змінюватись і переступати через свої побоювання і незнання.


 • Процесс обучения, на мой взгляд прошел успешно.
  Было оборудовано отдельное рабочее место, что позволило комфортно работать.
  Информация сотрудниками доносилась подробно и в доступной форме.
  Если возникали дополнительные вопросы с моей стороны, с готовностью отвечали.В коллективе соблюдаются стандарты корпоративной этики.
  С моей стороны никакого негативного впечатления после прохождения стажировки нет.Надеюсь на дальнейшее сотрудничество и плодотворную работу.


 • С момента первого звонка, меня заинтересовал квалифицированный специалист. Им оказался Игорь Александрович, сейчас он мой куратор и руководитель. Но по началу было всё не так просто.
  После звонка, мы договорились о собеседовании, после того как я ознакомлюсь с информацией о компании.
  Я с большим интересом прочитал и ждал конференции. Мы пообщались несколько раз и решили , что моё место в землеустройстве. Мне дали шанс и вот 12.05.21 я уже подписывал документы. Меня познакомили с коллективом и провели инструктаж. И спустя некоторое время я уже в бою.
  Меня познакомили с Александром, он сейчас мой Коуч и руководитель по землеустройству.
  Меня учили подачи документов, оформлению, структурам.. всему необходимому..оочень спокойно, доступно и качественно. По результату я уже через неделю понимал, что и как.
  Сейчас я уже сотрудник и всё у меня отлично.
  Спросите а что же плохого??
  Да! В принципе можно сделать вывод ,что всё отлично, но нет придела совершенству.
  На мой взгляд стажировка, тоже как работа должна оплачивается.Так как это мотивирует и ты понимаешь, что уже зарабатываешь.Это дополнительная стимул и гарантия, что проделанный труд будет оценён.Так как затраты ты несёшь уже с первого дня.(дорога, обед, итд..)
  Но не стоит забывать и про плюсы!
  Это вежливое и уважительное общение, ни смотря ни на что.
  Это приятные бонусы в виде чая, сладостей и фруктов.
  Это отзывчивость коллектива и руководства.
  Ну и конечно качество робочего места, оборудования и помещения. С ним ты чувствуешь себя комфортно.
  В общем всё очень круто, и невероятно захватывающе.


 • Просматривая вакансии во время поиска работы, предложение компании LexStatus — сразу же привлекло мое внимание, так как было информативным, динамичным, емким по содержанию и с нотками юмора) создалось впечатление общения с дружной, энергичной командой профессионалов, которые знают свое дело, любят его и многому могут научить. Я решила отправить резюме. И я не ошиблась.
  С момента первого уровня собеседования до утверждения на испытательный срок – я находилась, и все еще нахожусь, под кураторством специалистов, готовых, не отрываясь от круговорота своих основных задач, — во всем помогать, обучать, и консультировать. Игорь Александрович, хоть мы пока лично и не встречались, сумел так организовать процесс адаптации, что чувствовалась его поддержка и не безразличие.
  Стажировку я проходила у Анны Владимировны, и осталась под огромным впечатлением от ее высокой квалификации, профессионализма, способности выполнять большие объемы работы, и при этом терпеливо и доступно делиться со мной всеми тонкостями труда в этой сфере.
  Теперь я закреплена на испытательный срок в офисе с талантливыми людьми в своем деле, у каждого из которых мне многому есть чему учиться! Буду стараться, развиваться и добиваться профессионального и карьерного роста, вижу для этого все возможности здесь!


 • При упоминании компании LexStatus возникают только самые теплые чувства. Как новый сотрудник, пока не могу оценивать все аспекты работы в компании, но хочу оставить свой отзыв после первых трех недель знакомства.
  Начиная с первого звонка из отдела песонала и до знакомства с учредителями и коллегами непосредственно на рабочем месте, понимаешь, на сколько тщательно подбирается персонал. Каждый сотрудник максимально открыт, доброжелателен, готов поделиться знаниями и поддержать в любых вопросах. Подкупают честность, открытость и профессионализм. Последнее подтверждает и тот факт, что компания не ищет исключительно готовых специалистов, а готова обучать сотрудника, если видит в нем потенциал. Не часто встретишь компанию, где обучением и вводом в должность занимается в том числе и лично учредитель, открыто делясь свои многолетним опытом и накопленным багажом знаний.
  Конечно, тем, кто ищет работу с быстрым выходом, чтобы прийти и на следующий день уже работать,нужно понимать, что вакансии компании скорее всего не подойдут, так как процесс обучения занимает около 2х недель ( в моем случае), но тот, кто готов обучаться и получать знания в новой сфере, вариант работы здесь обязательно стоит рассмотреть. Надеюсь, что мое сотрудничество с компанией будет успешным и плодотворным для обеих сторон.
  Мой личный топ плюсов компании LexStatus : профессионализм, клиентоориентированность, качественное профобучение, хорошие личностные качества всех сотрудников и совпадающие человеческие ценности.

  P.S: пользуясь случаем хочу поблагодарить всех причастных к моему обучению. Каждый — профессионал в своем деле, хочется учиться и брать пример. Коллектив подобран просто отменно. Благодарю!


 • Добрый день! Меня приняли на работу во время карантина по договору два месяца назад на должность менеджера по продажам, город называть не буду. По началу было сложно, но меня поддержали, мне помогали. Коллектив молодой, все амбициозные, работать можно!!! Советую, учите Законодательство на отлично 🙂 Всем успехов в поиске работы!


 • Хочу поблагодарить еще раз открыто за хорошую команду, возможность постоянного развития, а также стабильную зп, которая в наше непростое время показатель высокого уровня компании. Я надеюсь, что мы и дальше будем развиваться, расти, находиться в топовых позициях каждого из направлений услуг, которые оказываем. Для меня LexStatus стали вторым домом, потому благосостояние компании не только мне не безразлично, а и напрямую влияет на благосостояние всей моей семьи. Коллеги, мы — молодцы! Будущие коллеги, у нас хорошо, приходите — не пожалеете 🙂


 • Доброго дня!! Спасибі за привітання!! Ці 5ть років пройшли непомітно швидко. І хоча постійно відбувалися певні зміни в робочих процесах, в пам’яті, цей період залишається як максимально спокійний і стабільний (важко уявити якою ціною менеджменту компанії вдається забезпечити це). Мені імпонує високий рівень свободи і автономності притаманний нашому підрозділу, легкість і коректність комунікації. Попри всі труднощі, які виникли протягом останнього року не відбулося жодної затримки заробітної платні, натомість самовіддана праця завжди додатково винагороджувалася. Також хотів би відзначити зворушливу персональну увагу, яка відчувається постійно, у вигляді привітань із подіями особистого життя. Власне для мене це мабуть найбільш комфортна робота за весь час, яка нагадує швидше гарно оплачуване хобі.)) Щодо побажань, то лише більше роботи, якщо звичайно це буде можливо!!)) Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю і процвітання на благо всіх нас!!

  Плюсы: спокійно і стабільно

  Минусы: -


 • Подводя итог своего пятилетнего срока работы в компании, хочу сказать:
  Спасибо за возможность реализовать себя!
  Спасибо вам за годы сотрудничества, за взаимопомощь, за доверие и поддержку!
  Спасибо Всем коллегам и нашему руководству!
  Давайте все вместе покорять новые вершины!

  Плюсы: возможность реализовать себя

  Минусы: -


 • 5 років в швидко розвиваючій молодій команді професіоналів. Дякую Вам, за можливість реалізовувати себе. Робота в команді, постійні тренінги, настанови, поради, підтримка, нові знайомства це все стало невід’ємною частиною для мене. Компанія лідерів, компанія людей які знають що потрібно для сьогодення !! Успіху нам і надалі та все більших звершень 🤗🤗🤗

  Вам дякую, що 5 років назад повірили в мене🤗

  Плюсы: молода команда, можливість проходити тренінги за рахунок компанії, можливість вирости до керуючої посади

  Минусы: не помітила


 • Мое мнение о работе в LexStatus в целом положительное. Моя первая работа, которая дала мне опыт офисной работы, работы с людьми, юридическими лицами и гос.органами. Свою первую работу запомню надолго. Хочу выразить благодарность всем тем, кто помог мне в моем развитии. LexStatus дал мне понять, что нужно двигаться дальше и, скорее всего, не в этом направлении. Минусы перечислять не хочется, так как считаю, что на них не обратят внимание в связи с тем, что каждый смотрит по разному на те или иные вопросы, и каждый берет во внимание только то, что было заложено в их воспитании.
  Спасибо за ОПЫТ!


 • Достаточно современная компания, с четкими обязанностями.
  Хорошая организация времени, процесса. Доверительное отношение между сотрудниками, хороший подбор сотрудников, отличных специалистов, которые всегда готовы помочь.
  Зарплату выплачивают стабильно вовремя.
  В целом приятно работать в команде специалистов.
  За полгода работы в компании “ЛЕКС СТАТУС” негативного отзыва написать не могу.
  Хочу пожелать процветания компании.

  Плюсы: зп вовремя


 • Я, Гуцаленко Юлія Павлівна, працювала в цій компанії менеджером під чудовим керівництвом Анастасії. З перших хвилин ми порозумілися і досі підтримуємо дружній зв’язок, плануємо і надалі. Точно так, як і з іншими колегами.
  В цій дружній атмосфері офісу та під батьківським керівництвом головного офісу працювати було легко, цікаво, пізнавально.
  Найбільше сподобалось те, що всі працівники, як і я, притримувались курсу на позитивний результат.
  І зрештою, його отримували. Протягом всього процесу я набувала нових знань та навичок. Керівництво увесь час запитували за успіхи та фітбек, оперативно підказували як вирішувати спірні питання, та і загалом підтримували.
  Дякую усім за цей безцінний досвід!

  Плюсы: дружня атмосфера


 • Компания хорошая, достаточно крупная, со стабильной загрузкой по задачам. С какими-то большими трудностями за время своей работы менеджером по клиентам не столкнулся, обычная рутина, которая требует внимательного отношения, вежливости и адекватности. Нужно помнить, что клиент всегда прав и будет всем счастье 🙂 внутри коллектива отношения рабочие, здоровые, все по деловому регламенту, можно рассчитывать на поддержку как коллег, так и руководителей направления.


 • Отзыв о работе
  Положительные факторы:
  — командная работа;
  — поддержка руководства;
  — интересные задачи;
  — боевой, командный дух.

  Отрицательные факторы:
  — были некоторые нюансы в разногласии с руководителями бизнес направлений и были нюансы по порушенню норм трудового законодавства, а в целом отрицательных факторов во время моей работы в компании не было обнаружено.


  • Добрый день, Александр!
   Спасибо за отзыв, за совместное сотрудничество, за то, что долгое время Вы были частью команды LexStatus и развивали компанию вместе с нами плечом к плечу. Желаем в дальнейшем карьерном пути взлетов и всего хорошего!

   LexStatus — клиентоориентированная компания. Мы стараемся быстро реагировать на запросы клиентов, чтобы они не стояли в очередях в обеденный перерыв, получали документы от курьера в удобное время. Действуем в их интересах и рады, что наша команда, благодаря общим взглядам и ценностям, быстро развивается.


 • Приємний колектив та хороше місце! Організація самого процесу роботи на вищому рівні, висока стабільна зп, зручні офіси. Тішуся, що була з вами, знайшла друзів та достойних наставників. Дякую за все!


 • Вітаю. Я Ірина, працювала в компанії LexStatus 2,3 роки на посаді менеджер по роботі з клієнтами, помічник керівника. Вдячна за набутий досвід та прекрасне відношення всередині компанії. Направду отримала багато корисного з цієї співпраці, з молодого спеціаліста, що ще не визначився у своїх життєвих орієнтирах, я перетворилася на готового фахівця. Чесно скажу, робота потребує уваги, постійного вдосконалення навичок, особливо комунікаційних. Зарплата добра, без затримок. Мені приємно було бути частиною команди, покидаю її з величезним набутим досвідом. Всім колегам привіт та успіхів!


 • Все, что происходило в мире весной, ощутил пожалуй каждый. Кто-то лежал на диване и ничего не делал, кто-то сходил с ума, кто-то, преодолевая трудности, добирался на работу. Мы работали в удаленном режиме, так как был выбор или не работать совсем или приспосабливаться в условиях карантина. И у нас неплохо получилось.
  Мы полностью закрывали все вопросы по приему заявок, подписанию договоров и даже выполнению работ. Да, мы не использовали автобусы и поезда, но все же были достаточно мобильны, в том числе за счёт того, что наши офисы есть во всех регионах и мы могли на местах организовывать работу при помощи коллег, без дальних командировок. Рабочий процесс был организован таким образом, чтобы на своих местах люди максимально были эффективны. Мы выигрывали тендеры и меряли области, мы прозванивали регионы и обследовали дома, мы бесконечно много оценивали и бесконечно много вычерчивали техпаспортов. Мы были дома, с близкими и мы зарабатывали не только зарплаты, но и бонусы. Пожалуй в это карантинное время — это же очень важный показатель.
  Не понятно как будет дальше, будут ли волны карантинов, но как то не так это страшно, когда ты работаешь в стабильной компании со стабильной зарплатой.

  Плюсы: В стабильной компании со стабильной зарплатой спокойно даже в наше непростое нестабильное время.


 • Мої враження від роботи в компанії Lexstatus тільки позитивні та приємні.
  За той недовгий час, який мені пощастило працювати в компанії, я отримала можливість спостерігати та бути частиною великого механізму.
  Прекрасні колеги з великого бізнесу допомогли легко та впевнено розпочати роботу, допомагали «словом і ділом», розказували подробиці роботи компанії, по суті, дали можливість поринути в філософію роботи Компанії, зрозуміти її суть.
  Всі колеги і, в першу чергу, керівництво дали зрозуміти, що вони завжди допоможуть і підкажуть як треба діяти в тій чи іншій ситуації. Жодного разу не залишили питання без відповіді. Всі, без винятку, дали зрозуміти, що компанія, то велика сім’я.
  Всім дякую і бажаю успіхів, гарних клієнтів та достойних колег.
  Бажаю достатку та процвітання!!!
  Дякую за все!!!

  Плюсы: дружній колектив, лояльне керівництво


 • Работаю в компании 3 года.

  Плюсы:
  выполняют взятые финансовые обязательства;
  предоставляют адаптационный период на время стажировки;
  хорошо курируют работу;
  удобное расположение офиса;
  самостоятельность и креативность в работе;
  сплоченный коллектив.

  Минусы:
  Большая нагрузка (отдел тех.инвентаризации).


 • Насамперед хочу відмітити що працівники дружелюбні та приємні. На кожне питання конкретна відповідь. Не переливають воду з порожнього в пусте, що в нас час велика рідкість. З першого дня стажирування зі сторони працівників велика енергія заряду та підтримки, робота була на дистанційному рівні , але я жодного разу не була «сам на сам з ситуацією де не знала рішення» по телефону допомогали всі!

  Велика підтримка в тому як в тебе вірять! Знання дають від щирого сердця, нема такого що «ти нас дістала, вчись сама». Єдиний мінус для мене було те що я в цій сфері новачок, і важко було дистанційно трішки, все ж коли поруч є людина з якою ти працюєш і вона навчає , це пришвидшує процес навчання. На майбутнє хотіла порадити , коли є керівник який працює в офісі дівчатам легше увійти в колію роботи і навчитись всього що потрібно. Нажаль наша співпраця не склалась, але відгуки позитивні!

  Особливо хочу відмітити Ігоря Олександровича за підтримку, Анатолія та його помічницю Катю за допомогу. При стажируванні в Києві хочу відмітити Катерину та Аню вони майстри своєї справи і неймовірно приємні дівчата за короткий час хочуть надати знання по максимум!


 • Хочу подякувати Вам.

  Я отримала чудовий досвід та ще більшу наснагу старатися та працювати далі над своїми знаннями та вміннями.
  В офісі дуже дружній та привітний колектив. За цих декілька днів у мене склалося враження що я знаю їх уже давно.Це люди які знають свою справу та люблять свою роботу.
  Мені сподобалося, що під час роботи проводиться робота над помилками. Буду старатися на офісі з Мариною створити злагоджену робочу атмосферу.


 • Працювала у компанії 4 місяці, дуже класний колектив, комфортний офіс в центрі міста.
  Колектив, який завжди допоможе і підтримає в особі керівника Хмельницького відділу Ольги Дацькової, якій я вдячна за роботу і підтримку!


 • За час роботи в компанії мені все сподобалось: керівництво, колектив, корпоративна культура.
  Кожна людина має знаходитись на своєму місці, і робити свою роботу добре або не робити взагалі.
  Я не можу працювати менеджером з продажу — не моя робота; це і є основна причина мого звільнення.

  Компанія крута. Наснаги Вам і подальших звершень.


 • В момент, коли я зрозуміла, що хочу займатись чимось новим, бо раніше моя робота була кримінальним судочинством, я відправила своє резюме в кілька компаній на різні посади. Сходивши наступного дня на першу співбесіду, мені чітко дали зрозуміти, що в компанію потрібен фахівець, якого не потрібно навчати. Однак, Ігор Олександрович, як професіонал своєї роботи пояснив, що він все добре прочитав, з інформацією ознайомився, головне, щоб людина була адекватна. Також мені сподобалась моя наставниця Макаровець Анна, в якої терпіння і витримка просто вражають. Дохідливо все пояснює, швидко, якщо потрібно пояснить ще раз або двічі.

  Грамотно і чітко дає відповіді на всі запитання, дуже вразила її енергійність. Анна для мене не тільки хороший наставник, якого я поважаю, і в будь-який момент могла на неї покластись, а й чудовий друг. Та й взагалі, весь колектив на лівому березі дружній та енергійний.

  Тільки згадати, як техніки допомагали відправляти посилки-подарунки працівникам по всій Україні, справжні молодці. Отримання заробітної плати, це як окремий ритуал. Мене це дуже вразило! Недарма кажуть, що все можна оцінити, коли можна з чим порівняти. Тут, коли отримувала зарплату, керівники дякували за роботу, і це було дуже приємно, дуже.

  Всі керівники компанії приємні люди, з якими можна і порадитись, і пожартувати. І я пересвідчилася, що тут не підставляють свого працівника, а керівник візьме відповідальність на себе.

Посмотрите, что говорят коллеги
lexstatus-colleagues_say

Михайлюк Яна

Пришла в компанию на должность руководителя подразделения г. Северодонецк. С первых дней знакомства была приятно удивлена насколько слажена работа каждого сотрудника, насколько все грамотно построено для создания и развития общей работы. Все, как единый часовой механизм.

Обучение нового сотрудника просто на высшем уровне: вебинары, тесты, съезды с обсуждением планов - все это помогает охватить много новой информации и стать настоящими профи своего дела.

Отношение руководства ко всем сотрудникам очень теплое, уважительное и самое главное - справедливое.

О работе в компании LexStatus

Надія, м.Луцьк

Я працювала у компанії протягом 2 років. Незважаючи на те, що 2021 та 2022 роки були складними LexStatus не здався, розвивався і продовжує це робити! Це говорить про те, що якщо ви обираєте роботу в цій компанії, то можете розраховувати на:

 • - стабільність!
 • - велику та сильну команду!
 • - підтримку!
 • - розвиток!

Дякую команді та керівництву компанії за досвід, знання, енергію та емоції!

Відгук про компанію Lexstatus

Сабад О.П.

За ці сім років набуто просто колосальний обсяг досвіду, знань. Відчуття відповідальності за "свій офіс", за "своїх працівників" завжди мотивувало рухатися і не зупинятися.

За ці сім років уже просто "злилася" з своєю роботою.

Відгук про компанію Lexstatus

Сабад О.П.

Хочу побажати кожному мати таку роботу, у якій ви будете найкращим прикладом для всіх!

LexStatus бажаю тільки процвітання, стійкості, стабільності і працівників, які будуть найкращим прикладом!

Відгук про компанію Lexstatus

Шульга Ганна

Працювала в компанії 10 місяців. За цей час відчула лише дружнє та доброзичливе відношення колективу. Колеги завжди приходять на допомогу за запитом. Вчасно і а повному обсязі виплачується зарплата. Приємно, що компанія підтримала під час активних бойових дій, коли роботи зовсім не було, але тим не менш, ми отримували гроші.

В компанії жорсткі вимоги щодо дисципліни: своєчасне прибуття на роботу, наявність в офісі переважну більшість часу. Претензій до компанії не маю.

test

Обучение в компании Lexstatus проходило очень интересно, у компании много направлений и большой ассортимент услуг. Коллектив очень энергичный, моим куратором была заместитель директора, которая занимает эту должность уже 5 лет Наталия Дмитриевна, человек который с лёгкостью и энтузиазмом справляется с огромным количеством работы. Так же обучение проходило у специалиста по БТИ Ларисы Анатольевны, специалист который ознакомлен, наверное, со всеми законами касающимися ее сферы. Так же время для меня выделила специалист по техническому обследованию Юлия Александровна, ознакомила так же с отчетами по техническому обследованию. Обучение в таком дружном коллективе и с такими специалистами оставляет очень хорошее впечатление. Нужно быть готовым к огромному количеству информации, т. к. компания работает далеко не в одном направлении, к работе с документами, и людьми в первую очередь. В моём случае на обучении я поняла что я не справляюсь с таким объёмом, и информация мне не даётся. Возможно, с одной стороны, нужно больше структурировать информацию, разделять ее, на мой взгляд, но с другой стороны всё очень тесно связано между собой. Мне повезло пообщаться и с директором компании Дмитрием Александровичем, человек который горит своим делом и может ответить на любой интересующий вас вопрос. Была рада поработать в таком коллективе и набраться для себя хорошего опыта. О этом времени у меня останутся только хорошие воспоминания.

Послушайте, что говорят коллеги
Оставить отзыв
Оставляйте отзывы! Нам очень важно знать, что вы любите свою работу и вы удовлетворены условиями сотрудничеству.
Оставить отзыв
Залишайте відгуки! Нам дуже важливо знати, що ви любите свою роботу і ви задоволені умовами співпраці.

Хочу поговорить
с руководителем
LexStatus стремится к откровенности и честности в деловых отношениях. Мы ценим инициативных и небезразличных сотрудников, хотим, чтобы условия работы были для вас комфортными и совершенствовались. Если есть пожелания или предложения, свяжитесь лично с руководством компании.