17
01

LexStatus – група компаній, що крокує в ногу з часом ось уже 19 років. В умовах ​​законодавчої бази, що швидко змінюється, наші фахівці сфери нерухомості завжди готові підказати, допомогти і роз'яснити складності оформлення документів.

Хочете замовити технічний паспорт або узаконити будинок, продати або купити квартиру? Оцінити своє майно чи вирішити спірні питання? Ми готові допомогти!

Більш того, ми зробимо все за вас. 26 наших офісів працюють у всіх обласних центрах України п'ять днів на тиждень з 9 до 18 годин. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону 067 506 07 07 в будь-який час.

Більш того, ми зробимо все за вас. 26 наших офісів працюють у всіх обласних центрах України п'ять днів на тиждень з 9 до 18 годин. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону 067 506 07 07 в будь-який час.

Головний офіс знаходиться в м. Київ, вул. Коперника, 12Д

Залишайте відгуки! Діліться з нами своїми враженнями від співпраці. Нам дуже важливо отримувати зворотний зв'язок.

Додати ваш відгук
Відгуки про роботу
212

 • Обратился за услугой изготовления тех паспорта. Все было сделано в короткие сроки. Рекомендую

  Плюсы: Скорость и Качество

  Минусы: нет


 • Обратился за помощью узаконить дом (самострой) в несколько компаний, везде цены были 35-40 тысяч грн.
  Обратился в Lexstatus, всё доходчиво обьяснили, что делать, какие документы куда подавать, оперативно сделали Тех.паспорт обьекта. Потрачено минимум сил и денег.
  Остался очень доволен, рекомендую всем.

  Плюсы: Сервис, цены, оперативность

  Минусы: не обнаружил


 • Столкнулся с проблемой оформления дома самостроя.
  Обзвонил много контор где предлагали свои услуги сразу от 35-40 тыс.грн.
  После обращения в LexStatus был приятно удивлен, консультация на высшем уровне, оперативные услуги инженера, помощь и сопровождение в оформлении документов за минимальные деньги. Документы оформил за 15 дней.
  Обращайтесь в LexStatus – будете довольны!

  Плюсы: Сервис, цены, оперативность

  Минусы: не обнаружил


 • Звертались за виготовленням технічного паспорту по двох будівлях у м. Львів. Надіслали на електронну пошту договори оренди земельних ділянок , на яких ці будівлі розташовані. По одній із будівель потреба у виготовленні тех. паспорту відпала, тому виготовляли тільки по другій будівлі. Lex status у тех. паспорті позначили місце знаходження будівлі на земельній ділянці, на якій ця будівля насправді не розташована. Коли ми на це звернули увагу, то працівниця Lex status повідомила, що виправимо, але за ваш рахунок. Аргументом було те, що клієнтом пошту було надіслано два договори оренди земельних ділянок, то ми (Lex status) вибрали “той що свіжіший”. Lex status не уточнили на якій саме ділянці знаходиться будівля, та не взяли до уваги, те, що у кожному з договорів був кадастровий план земельної ділянки, де чітко позначено усі будівлі, у тому числі, ця, на яку виготовляли тех. паспорт, а взяли – “що свіжіший” . Будівля, на яку виготовлявся технічний паспорт, знаходиться на ділянці з іншим кадастровим номером і чітко зазначена в кадастровому плані. В результаті за внесення виправлення, клієнту виставлено рахунок на оплату. Плюси: приємна і ввічлива працівниця Лілія, що здійснює заміри.

Залишити відгук
Залишайте відгуки! Нам дуже важливо знати, що ви любите свою роботу і ви задоволені умовами співпраці.
Залишити відгук

Хочу поговорити
с керівником
LexStatus прагне до відвертості і чесності в ділових відносинах. Ми цінуємо ініціативних і небайдужих співробітників, хочемо, щоб умови роботи були для вас комфортними і удосконалювалися. Якщо є побажання або пропозиції, зв'яжіться особисто з керівництвом компанії.