Отзывы сотрудников


 • Доброго дня!! Спасибі за привітання!! Ці 5ть років пройшли непомітно швидко. І хоча постійно відбувалися певні зміни в робочих процесах, в пам’яті, цей період залишається як максимально спокійний і стабільний (важко уявити якою ціною менеджменту компанії вдається забезпечити це). Мені імпонує високий рівень свободи і автономності притаманний нашому підрозділу, легкість і коректність комунікації. Попри всі труднощі, які виникли протягом останнього року не відбулося жодної затримки заробітної платні, натомість самовіддана праця завжди додатково винагороджувалася. Також хотів би відзначити зворушливу персональну увагу, яка відчувається постійно, у вигляді привітань із подіями особистого життя. Власне для мене це мабуть найбільш комфортна робота за весь час, яка нагадує швидше гарно оплачуване хобі.)) Щодо побажань, то лише більше роботи, якщо звичайно це буде можливо!!)) Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю і процвітання на благо всіх нас!!

  Плюсы: спокійно і стабільно

  Минусы: -

  Ответить

 • Подводя итог своего пятилетнего срока работы в компании, хочу сказать:
  Спасибо за возможность реализовать себя!
  Спасибо вам за годы сотрудничества, за взаимопомощь, за доверие и поддержку!
  Спасибо Всем коллегам и нашему руководству!
  Давайте все вместе покорять новые вершины!

  Плюсы: возможность реализовать себя

  Минусы: -

  Ответить
Хотите у нас работать?
Оставляйте свой контактный номер, HR уже взял телефон, чтобы Вам перезвонить!
Отправить резюме также можно через сервисы:

Отзывы клиентов


 • Одесский брэнч офис. Всё сделано по высшему разряду, быстро, эффективно. Дешевле, чем везде. Просто молодцы. Профессионалы.

  Плюсы: Молодая и эффективная команда, Сервис, Цены

  Минусы: не обнаружено

  Ответить

 • Очень рада, что когда-то посоветовали мне компанию, абсолютно все вопросы с недвижимостью можно решить. Сервис на высоком уровне, за полтора года трижды обращалась — за паспортом бти, приватизацией земли и оценкой квартиры, и только положительное впечатление. Позвонила — отдала документы, проговорила с менеджером и — вуаля! все готово, забирайте) мне очень импонирует такое сотрудничество. Благодарю)

  Ответить

Отзывы компаний