Отзывы сотрудников


 • Дуже вдячна за терпіння і розуміння в процесі роботи, коли задаєш дуже багато питань і уточнень, які завжди отримують відповідь, а також спокійну реакцію на певні хибності в процесі роботи.
  Окремо варто відзначити підтримку навчання співробітників, яке не зупиняється і після стажування, що підтримує процес постійного зросту професіоналізму та розвитку спеціалістів. Орієнтованість на якісний результат для клієнтів і бережливе ставлення до репутації компанії не тільки у якості компанії, що надає послуги, а і у якості роботодавця.

  Плюсы: Контактність оточуючих людей, організація роботи і відносин в колективі, без сумніву, сильна сторона компанії, яка забезпечує максимально комфортний робочий процес без зайвих відволікань на побутові незручності.

  Ответить

 • Для першого досвіду роботи в офісному форматі LexStatus є позитивним прикладом і початком. Під час стажування тобі все пояснюють, підказують, дають самостійно освоїтись, звикнути і при потребі допомагають. Оперативно вирішують технічні питання, будь-які пропозиції щодо покращення перебування в офісі розглядаються, підтримуються та реалізуються у найближчий можливий час.

  Плюсы: Динамічна робоча атмосфера, позитивно налаштований на якісний результат колектив. Великим плюсом є зацікавленість у новому, відкритість навчанню необхідним навичкам для підвищення професійності та розвитку компанії. Це мотивує.

  Минусы: З мінусів – періодично велика кількість розмов відволікає, губиться фокус (можливо, це справа звички).

  Ответить
Хотите у нас работать?
Оставляйте свой контактный номер, HR уже взял телефон, чтобы Вам перезвонить!
Отправить резюме также можно через сервисы:

Отзывы клиентов


 • Звертався за довідкою про відсутність забудови на земельній ділянці, все вирішили швидко а саме головне дешево та без заморочок.

  Ответить

 • Обращались за изготовлением техпаспорта на квартиру в отделение на Оболони, г. Киев ( директора зовут Дмитрий). Сделали в обещанный срок, несмотря на праздники. Рекомендую эту компанию всем.

  Плюсы: Обязательность

  Минусы: не отметила

  Ответить

Отзывы компаний