LexStatus – група компаній, що крокує в ногу з часом ось уже 18 років. В умовах ​​законодавчої бази, що швидко змінюється, наші фахівці сфери нерухомості завжди готові підказати, допомогти і роз'яснити складності оформлення документів.

Хочете замовити технічний паспорт або узаконити будинок, продати або купити квартиру? Оцінити своє майно чи вирішити спірні питання? Ми готові допомогти!

Більш того, ми зробимо все за вас. Наші офіси працюють у 26 обласних центрах України п'ять днів на тиждень з 9 до 18 годин. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону 067 506 07 07 в будь-який час.

Головний офіс знаходиться в м. Київ, вул. Коперника, 12Д

Залишайте відгуки! Діліться з нами своїми враженнями від співпраці. Нам дуже важливо отримувати зворотний зв'язок.


 • Заказал тех.паспорт на квартиру «12» августа 2019 г.
  Приняли заказ.
  Приехал замерщик утром в 10.00 «13»-го августа 2019 г. и замерял за 5-7 мин, опперативно.
  Паспорт был готов в 16.00 — «13» августа 2019 г.
  Великолепно.
  Спасибо команде «Lex Status» за опперативность и подход к работе.
  Вы лучшие!!! Буду обращаться еще!!!

  Плюсы: Все супер

  Минусы: Нет

  Ответить

  • Добрый день, Вячеслав!
   Спасибо, что воспользовались нашими услугами и заказали техпаспорт в LexStatus. Высокая скорость работы у нас всегда в приоритете. Благодарим за теплый отзыв, стараемся быть лучшими для Вас!
   С наилучшими пожеланиями, LexStatus.


 • Замовив пакет документів по приватизації гаражного боксу, морально (бо вже був навчений попереднім досвідом) приготувався до всякої мороки….але ,виявляється , не на тих нарвався! Один короткий контакт для передачі від мене потрібних документів і все. Мені був названий термін виконання роботи (він був мінімальний) і сума оплати (помірна) … Термін закінчився , телефонний дзвінок — «приїдьте за документами». Приїхав , отримав , поїхав-2 хвилини. Колектив професійний, привітний , уважний, слово тримають. Рекомендую!

  Ответить

  • Доброго дня, Олегу!
   Дуже приємно читати Ваш відгук! Дякуємо, що скористались послугами LexStatus. Так, саме в цьому наша стратегія співпраці з клієнтами: ви надаєте нам документи та окреслюєте завдання, ми в найкоротший термін його виконуємо, не турбуючи.
   Нам важлива Ваша думка, щоб працювати ще краще!
   З найкращими побажаннями, LexStatus.


 • Надзвичайно кваліфікована та компетентна компанія спеціалістів з прогресивним мисленням.допомогли з оформленням докуменіт на самобуд у курортній зоні. Чітко обумовлена сума та термін. Виконано бездтганно.

  Ответить

  • Доброго дня, Іванно!
   Дякуємо, що скористались послугами LexStatus та позитивно оцінюєте якість обслуговування наших спеціалістів. Нам дуже важливо отримувати відгуки від клієнтів про співпрацю, щоб працювати ще краще! =) Дякуємо за відгук.
   З найкращими побажаннями, LexStatus.


 • Выражаю огромную благодарность Анне в помощи при оформлении техпаспорта.Очень легко и приятно работать с человеком, который и подскажет и пойдет на уступки.Еще раз спасибо Вам!!!Не представляю чтобы без Вас делала!!!Спасибо!!!!Удачи и процветания Вам и Вашей компании!

  Плюсы: Быстро, доступно,качественно

  Минусы: нет

  Ответить

  • Добрый день, Елена!
   Спасибо за отзыв о сотрудничестве и теплые пожелания. Мы рады, что Вы довольны качеством услуг и работой нашего специалиста.
   С наилучшими пожеланиями, LexStatus.

1 2 3
Залишити відгук