Експертно-правова компанія LexStatus

Реєстрація
права власності
на землю

Працюємо по всій Україні

Що таке право власності на землю?

Відповідно до земельного законодавства, власник не має права розпоряджатись землею в повній мірі, до моменту її приватизації. Це право набувається з моменту реєстрації права власності на землю та є обов’язковою умовою. Тобто, якщо хочете стати повноправним господарем земельної ділянки – готуйтесь оформлювати документи!

Оформлення земельної ділянки у власність надає можливість вільно розпоряджатись та користуватись нею на свій розсуд, повноправно здійснюючи всі юридичні операції.

Чинне законодавство визнає процедуру реєстрації права власності на землю успішно пройденою в тому разі, якщо на сайті Міністерства юстиції України usr.minjust.gov.ua з’явилось відповідне рішення державного реєстратора, і дані про ділянку відображаються у електронному реєстрі. Без свідоцтва про право власності на землю неможливо почати забудову на ділянці, укласти договір купівлі-продажу, оренди чи дарування, тощо.

Важливо

Реєстрація права власності на земельну ділянку з LexStatus — швидко, доступно та якісно

до 2013 року видавали на руки державний акт про право власності на ділянку, а до 2016 року – свідоцтво про право власності на землю. Вони так само мають свою юридичну силу та не потребують заміни чи перереєстрації.

Як оформити власність на землю у 2019 році?

1.

Вибрати місце реєстрації.

Реєстрація прав проводиться державним реєстратором або нотаріусом. Зверніться в найближчий найзручніший для вас Центр надання адміністративних послуг. Адреси місцевих ЦНАП можливо знайти на сайті land.gov.ua.

2.

Надати документи, які потрібні для оформлення права власності на землю.

  • Паспорт
  • ІІН
  • Витяг із ДЗК
  • Квитанція про сплату адміністративного збору
  • Документ-підстава права власності

3.

Отримати рішення і свідоцтво про право власності на землю.

Після сплину 5 денного терміну, можна звертатись до держреєстратора за рішенням та свідоцтвом про право власності на землю. Рішення розміщується на сайті Мін'юсту і має повну юридичну силу, без суворої необхідності відтворювати свідоцтво про реєстрацію на папері.

Вартість оформлення права на землю

Якщо зараз Ви перебуваєте на цій сторінці, то очевидно що ставите запитання, де недорого отримати свідоцтво про право власності на землю? А знаєте, Ви ж вже знаходитесь на півшляху до його успішного вирішення! Наступна половина шляху буде пройдена тоді, коли Ви звернетесь до спеціалістів LexStatus і замовите супровід оформлення земельної ділянки у власність. Далі вже Вашою справою займатимуться висококласні спеціалісти з багаторічним досвідом роботи.

Ціна на послугу може відрізнятись, в залежності від терміновості та обраного регіону і міста.

Послуга

Сроки

Вартість

Повний супровід

від 21 дня

від 15 000 грн.

Реєстрація землі

від 10 днів

від 2 700 грн.

Приватизація землі

від 10 днів

від 2 700 грн.

Геодезія

від 15 днів

від 5 500 грн.

Геологія

від 21 дня

від 8 000 грн.

Консультація

Безкоштовно!

Безкоштовно!

Чому варто звернутись в LexStatus?

Працюємо
по всій Україні

Офіси LexStatus працюють в кожному обласному центрі України, а наші експерти приїдуть до вас в будь-який населений пункт країни.

Знаємо
все про документи на землю

У 2017 році експерти LexStatus оформили кадастрові номери, довідки ДЗК та документи про право власності на землю для 354 земельних ділянок.

Підтвердили
статус лідера

За результатами комплексної оцінки Національного Бізнес-рейтингу, експертно-правова компанія LexStatus отримала Золотий статус «Лідер року 2017».